CASSIA 1kg - bezfarebná kúra na vlasy

Vráťte poškodeným vlasom krásu a uzdravte ich. Cassia je vo svete známa ako bezfarebná henna, ktorá vaše vlasy vyživí, podporí ich krásu a dodá im lesk. Postará sa i o pokožku hlavy. Ak túžite posunúť starostlivosť o vlasy na nový level, siahnite po našej bezfarebnej kúre na vlasy.

28,50 €
S DPH
Množstvo
 

Cenník prepravy

 

Obchodné podmienky

 

Vrátenie tovaru

KILOVÉ BALENIE, KTORÉ VYDRŽÍ CELÝ ROK

Ani vás to nebaví - objednávať po malých množstvách, platiť za každým poštovné a lietať po zásielky? Objednajte si ekonomické kilové balenie! Ušetríte nie len na poštovnom, ale aj vyše 30% z ceny výrobku. Naše kilové produkty sa dajú dobre skladovať. Nemusíte sa bať, že by vám vyexpirovali. Sú balené v desiatich 100g sáčkoch. Po otvorení sáčku by ste ho mali spotrebovať do 2 rokov. Zatvorený sáčok pri správnom skladovaní vydrží prakticky neobmedzene dlho.


DODÁ VLASOM OBJEM A PRINAVRÁTI STRATENÉ ZDRAVIE

Cassia patrí medzi tropické dreviny a rovnako, ako i v prípade henny, objavíme jej korene v Indii. Za svoju slávu vďačí predovšetkým vysokému obsahu biologicky aktívnych látok, ktoré pôsobia ako prírodný kondicionér. Cassia vlasy nezosvetľuje a neobsahuje pigment, takže nespôsobuje zmenu ich farby. V prípade blond vlasov môže však dodať krásny zlatistý odtieň. Z jej benefitov môžu čerpať dámy s akoukoľvek farbou vlasov. Využite ju ako vlasový zábal a vaše vlasy sa vám odvďačia nádherným leskom a zdravím.

ÚČINKY

✿ antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, ktoré pôsobia proti nepríjemnému svrbeniu pokožky hlavy

✿ je účinná pri podpore liečby psoriázy a ekzému

✿ prírodný produkt s vysokým obsahom aktívnych látok vhodný i pre osoby trpiace precitlivenosťou (alergici, tehotné a dojčiace ženy)

✿ je vhodná pre akýkoľvek typ vlasov

✿ prirodzený kondicionér

✿ dodáva objem slabým vlasom

✿ dodáva silu a pružnosť poškodenému vlasovému vláknu


NÁVOD NA APLIKÁCIU

Do keramickej misky vložte požadované množstvo Cassie – na krátke vlasy postačí 50 gramov, pri dlhých siahnite po 100 gramoch. Prášok zalejte vodou s teplotou 60°C a zmes poriadne premiešajte.

Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou čiapkou a uterákom.

Prípravok necháme pôsobiť minimálne jednu až po dobu niekoľkých hodín. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita farbiacich a blahodarných účinkov henny. Vezmite si zatiaľ svoju obľúbenú knižku :)

Vlasy dôkladne umyte a ošetrite svojimi obľúbenými produktami.

UPOZORNENIA

! Pri veľmi svetlých, šedivých a chemicky farbených vlasoch môže farbiť do žlto-blond odtieňov. 

! Vlasy pred použitím Cassie poriadne umyte. Vysoko mineralizovaná voda (tvrdá voda) môže zreagovať s Cassiou a výsledkom bude dočasný zelenkavý farebný efekt.

Pre Vašu ľahšiu orientáciu uvádzame za zložením v INCI jazyku aj slovenský ekvivalent.

 Cassia obovata (jemne mleté lístky cassie)