CASSIA 1kg - bezfarebná kúra na vlasy

Vráťte poškodeným vlasom krásu a uzdravte ich. Cassia je vo svete známa ako bezfarebná henna, ktorá vaše vlasy vyživí, podporí ich krásu a dodá im lesk. Postará sa i o pokožku hlavy. Ak túžite posunúť starostlivosť o vlasy na nový level, siahnite po našej bezfarebnej kúre na vlasy.

28,50 €
S DPH
Množstvo
 

Cenník prepravy

 

Obchodné podmienky

 

Vrátenie tovaru

KILOVÉ BALENIE, KTORÉ VYDRŽÍ CELÝ ROK

Ani vás to nebaví - objednávať po malých množstvách, platiť za každým poštovné a lietať po zásielky? Objednajte si ekonomické kilové balenie! Ušetríte nie len na poštovnom, ale aj vyše 30% z ceny výrobku. Naše kilové produkty sa dajú dobre skladovať. Nemusíte sa bať, že by vám vyexpirovali. Sú balené v desiatich 100g sáčkoch. Po otvorení sáčku by ste ho mali spotrebovať do 2 rokov. Zatvorený sáčok pri správnom skladovaní vydrží prakticky neobmedzene dlho.


DODÁ VLASOM OBJEM A PRINAVRÁTI STRATENÉ ZDRAVIE

Cassia patrí medzi tropické dreviny a rovnako, ako i v prípade henny, objavíme jej korene v Indii. Za svoju slávu vďačí predovšetkým vysokému obsahu biologicky aktívnych látok, ktoré pôsobia ako prírodný kondicionér. Cassia vlasy nezosvetľuje a neobsahuje pigment, takže nespôsobuje zmenu ich farby. V prípade blond vlasov môže však dodať krásny zlatistý odtieň. Z jej benefitov môžu čerpať dámy s akoukoľvek farbou vlasov. Využite ju ako vlasový zábal a vaše vlasy sa vám odvďačia nádherným leskom a zdravím.

ÚČINKY

✿ antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, ktoré pôsobia proti nepríjemnému svrbeniu pokožky hlavy

✿ je účinná pri podpore liečby psoriázy a ekzému

✿ prírodný produkt s vysokým obsahom aktívnych látok vhodný i pre osoby trpiace precitlivenosťou (alergici, tehotné a dojčiace ženy)

✿ je vhodná pre akýkoľvek typ vlasov

✿ prirodzený kondicionér

✿ dodáva objem slabým vlasom

✿ dodáva silu a pružnosť poškodenému vlasovému vláknu


NÁVOD NA APLIKÁCIU

Do keramickej misky vložte požadované množstvo Cassie – na krátke vlasy postačí 50 gramov, pri dlhých siahnite po 100 gramoch. Prášok zalejte vodou s teplotou 60°C a zmes poriadne premiešajte.

Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou čiapkou a uterákom.

Prípravok necháme pôsobiť minimálne jednu až po dobu niekoľkých hodín. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita blahodarných účinkov cassie. Vezmite si zatiaľ svoju obľúbenú knižku :)

Vlasy dôkladne umyte a ošetrite svojimi obľúbenými produktami.

UPOZORNENIA

! Pri veľmi svetlých, šedivých a chemicky farbených vlasoch môže farbiť do žlto-blond odtieňov. 

! Vlasy pred použitím Cassie poriadne umyte. Vysoko mineralizovaná voda (tvrdá voda) môže zreagovať s Cassiou a výsledkom bude dočasný zelenkavý farebný efekt.

  • Užitočné 0
  • Správa
16.08.2023

Výborné

Vynikajúca kvalita cassie, jemne zomletá, dobre sa vymiešava aj vymýva bezo zbytkov. Skvelé účinky na moje vlasy - zahustenie, vyživenie, vyhladenie, krásne zlatavé odlesky (mám prirodzene popolavú svetlo hnedú farbu vlasov). Miešam si zábal 50g cassie, 10g ayurvédskych byliniek od tejto firmy, 1 čajovú lyžičku medu a 1 čajový lyžičku mletého ľanového semienka (ten napomáha konzistenicii, dobre to potom drží a lepí na vlasy). Nanášam na trochu vlhké vlasy, nechávam pôsobiť 2 h a vymývam za pomoci trochy obyčajného kondicionéra.
Samozrejme, treba si dávať pozor na to, akú vodu používate - dámy, ktoré sa sťažujú na zelenú farbu - cassia môže zreagovať, ak máte príliš tvrdú (mineralizovanú) vodu z kohútika - odporúčam, ak nebývate v okrese s mäkkou vodou - vodu prefiltrovať, alebo použiť destilovanú (aj na zmes, aj na navlhčenie vlasov). Ďalším problémom tzv. zelených vlasov môže byť predošlý použitý peroxid alebo iné chemické farby na vlasy - takisto pozor na chemické reakcie - nie je to vinou tohto výrobku, ale jeho nesprávneho použitia.
Pred použitím akejkoľvek farby či zábalu by vlasy tiež mali byť hĺbkovo vyčistené špeciálnym šampónom (tzv. clarifying alebo chelating), aby sa odstránili všetky zvyšky chemických výrobkov, olejov, či silikónov, ktoré obaľujú vlasy.

Pre Vašu ľahšiu orientáciu uvádzame za zložením v INCI jazyku aj slovenský ekvivalent.

 Cassia obovata (jemne mleté lístky cassie)