BYLINNÁ VODA Z MÄTY PRIEPORNEJ

OSVIEŽUJE A PODPORUJE RAST VLASOV 


Bylinná voda s obsahom mäty priepornej vám pomôže získať vlasy, po ktorých ste vždy túžili. Ak bojujete o každý centimeter svojich vlasov a vypadávanie vlasov je pre vás zlým snom, bylinná voda vám pomôže s riešením.

Mäta prieporná patrí medzi rastliny s neuveriteľnou mocou – redukuje tvorbu mazu, upokojuje pokožku hlavy i stimuluje rast vlasov. 

8,50 €
S DPH
Množstvo
Vypredané
 

Cenník prepravy

 

Obchodné podmienky

 

Vrátenie tovaru

NÁDHERNÉ VLASY UŽ NIE SÚ LEN SNOM

Mäta prieporná vyniká účinkami na naše telo i myseľ. Od pradávna patrí medzi rastliny, ktoré si dokázali poradiť s celým spektrom problémov trápiacich telo i dušu. Dnes sme jej moc uzatvorili do bylinnej vody, ktorá vaše vlasy osvieži počas horúceho dňa a zároveň zlepší prekrvenie pokožky hlavy, čo vedie k rýchlejšiemu rastu vlasového vlákna. Medzi jej výhody patrí i zníženie produkcie vlasového mazu. Vlasy sú voňavé, nezaťažené a svieže. 


BENEFITY BYLINNEJ VODY Z MÄTY PRIEPORNEJ: 

✿ neobsahuje žiadne konzervanty alebo iné chemické aditíva, mäta je pestovaná v organickom poľnohospodárstve

✿ osviežuje vlasy a znižuje produkciu vlasového mazu 

✿ upokojuje pokožku hlavy a zabraňuje nepríjemným pocitom svrbenia a pálenia

✿ podporuje rast vlasového vlákna prekrvením pokožky hlavy


Bylinná voda z mäty priepornej by rozhodne nemala chýbať vo vašej celoročnej starostlivosti o vlasy. Šetrná parná destilácia listov mäty priepornej získava množstvo aktívnych látok, ktoré v lete osviežia a počas celého roka doprajú potrebnú starostlivosť.

NÁVOD NA POUŽITIE 

Použitie našej bylinnej vody je jednoduché a zvládne ho naozaj každý. Nastriekajte ju na vlhké vlasy a nechajte vyschnúť na čerstvom vzduchu. Ak túžite výsledok umocniť, masírujte si jemne pokožku hlavy. Masáž spolu s aktívnymi látkami z mäty priepornej ešte lepšie prekrví pokožku hlavy a vy získate večerný rituál, ktorý vás naladí na správnu vlnu. 

Pre Vašu ľahšiu orientáciu uvádzame za zložením v INCI jazyku aj slovenský ekvivalent.

 Mentha Piperita Flower Water (Voda z mäty piepornej)