HENNA 1kg - medená farba a kúra na vlasy

Túžba po ohnivých vlasoch, ktoré kráčajú ruka v ruke s vaším temperamentom nikdy nebola dosiahnuteľnejšia. Medená henna dodá vlasom lesk a krásu. Prírode vďačí za vlastnosti, ktoré sú kľúčové pre zdravie pokožky vlasov, i skvelé krycie schopnosti.

28,50 €
42,00 €
Ušetríte 13,50 €
S DPH
Množstvo
 

Cenník prepravy

 

Obchodné podmienky

 

Vrátenie tovaru

KILOVÉ BALENIE, KTORÉ VYDRŽÍ CELÝ ROK

Ani vás to nebaví - objednávať po malých množstvách, platiť za každým poštovné a lietať po zásielky? Objednajte si ekonomické kilové balenie! Ušetríte nie len na poštovnom, ale aj vyše 30% z ceny výrobku. Naše kilové produkty sa dajú dobre skladovať. Nemusíte sa bať, že by vám vyexpirovali. Sú balené v desiatich 100g sáčkoch. Po otvorení sáčku by ste ho mali spotrebovať do 2 rokov. Zatvorený sáčok pri správnom skladovaní vydrží prakticky neobmedzene dlho.


KRÁSNA FARBA A ZDRAVÉ VLASY DOKÁŽU KRÁČAŤ RUKA V RUKE

Korene henny ležia v exotických krajinách na východe. Najlepšie podmienky pre pestovanie rastlín Lawsonia inermis však poskytuje India. Vhodné klimatické podmienky zaručujú, že henna z Indie sa môže pýšiť vysokým obsahom pigmentu.

Naša henna okrem vysokého podielu pigmentu sa môže pochváliť i šetrným spracovaním, jemným mletím a trojnásobnou filtráciou, ktorá zaručuje, že henna na vlasoch nevytvára hrudky a veľmi jednoducho sa z nich oplachuje.

HLAVNÉ BENEFITY HENNY

✿ disponuje skvelou výdržou farby i napriek tomu, že nenarúša integritu vlasového vlákna

✿ vyhladzuje vlasové vlákna a prispieva k ich kráse, zdraviu a lesku

✿ vysoký obsah aktívnych látok v podobe trieslovín prispieva k regulácii mazových žliaz

✿ čisté prírodné zloženie zaručuje, že je vhodná i pre alergikov, tehotné a dojčiace ženy

✿ obdivuhodné antiseptické vlastnosti pomôžu v boji proti lupinám a podporia zdravie pokožky hlavy

✿ dokáže skvelo zafarbiť i šedivejúce vlasy

NA AKÚ FARBU VÁM HENNA CHYTÍ?

Medená henna je prírodným produktom, takže vaše vlasy nezosvetlí. Výsledný efekt je v podstatnej miere ovplyvnený kvalitou vašich vlasov a ich pigmentom. Vo výraznej miere závisí na individuálnych vlastnostiach vašich vlasov.

Pôvodná farba vlasu:

Orientačné zafarbenie po aplikácii:

Banner_odtiene_vlasov_Henna,Indigo Amla


NÁVOD NA APLIKÁCIU

Do misky si pripravíme od 50g henny pri krátkych po 100g pri dlhých vlasoch. Prášok zalejeme vodou alebo inou zálievkou pri teplote cca 60° C. Masu riadne premiešame.

Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou čiapkou a uterákom.

Prípravok necháme pôsobiť minimálne jednu až po dobu niekoľkých hodín. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita farbiacich a blahodarných účinkov henny. Vezmite si zatiaľ svoju obľúbenú knižku :)

Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežným postupom.


UPOZORNENIA

! Pred použitím henny a ostatných prírodných farbív sa neodporúča používať šampóny a kondicionéry so silikónmi, ktoré zabraňujú preniknutiu prírodných pigmentov do štruktúry vlasu. Vlasy by mali byť čisté a bez zvyškov fixačných tužidiel a sprejov.

! Uchovávajte na suchom a tmavom mieste.

  • Užitočné 0
  • Správa
10.10.2022

To naj pre vase vlasy

Hennu pouzivam skoro 15rokov potom ako som si spalila vlasy blond peroxidovou farbou. Zacal som hennou od vas a neskor som sa prestahovala do zahranicia kde som si kupovala hennu priamo v indickej stvrti. Po 7 rokoch som sa vratila naspat na sk a aj k vasej henne ktora ako som sa uistila je ta najlepsia aku som mala. Mam nenormalne zdrave leskle vlasy ktore aj ked ai nestriham rok, tak nie su znicene. V zahranici mi nespocetne mnozstvo ludi na ulici chvalilo vlasy. Jedinu chybu kt som urobila bolo to ze som si ich dala ostrihat po lopatky. Uz to viac neurobim.

  • Užitočné 0
  • Správa
27.09.2022

Henna

S touto hennou som veľmi spokojná, je najemno zomletá,ľahko sa zmýva. Vyskúšala som rôzne henny,ale táto je najlepšia.A výborná cena za kilo.

  • Užitočné 0
  • Správa
27.09.2022

Henna

Dobrý deň,
Hennu z vašej stránky objednávam už skoro rok a som maximálne spokojná. Nie len so samotným produktom, ale aj s vaším prístupom, nemala som žiadne problémy s doručením, s platbami. Vaša stránka je naozaj veľmi prehľadná, človek sa v nej rýchlo zorientuje, vyberie si čo potrebuje, objedná a zaplatí. Hennu som kúpila aj svojej mamke, ktorá mala roky problémy s vypadávaním, riedkymi a slabými vlasmi, a vyskúšala naozaj hocičo, ale až henna jej pomohla, a vyzerá naozaj úžasne. :)
Ďakujeme :)

  • Užitočné 0
  • Správa
27.09.2022

Henna

Henna je super vec, moje vlasy su od zacatia pouzivania ovela lesklejsie a zdravsie + rychlejsie rastu.

Pre Vašu ľahšiu orientáciu uvádzame za zložením v INCI jazyku aj slovenský ekvivalent.

✿ Lawsonia inermis (jemne mleté lístky henny)

 AKO DLHO VYDRŽÍ FARBA NA VLASOCH?

Henna je permanentná farba, ktorá sa nevymýva. Časom však môže meniť intenzitu a odtieň. Záleží to od množstva faktorov, napr. ako často sa vlasy umývajú, vystavujú slnku ale tiež od štruktúry a stavu vlasov.


✿ AKO ČASTO SA MÔŽE HENNA POUŽIŤ?

Keďže ide o 100% prírodný produkt, môžete ho použiť tak často ako sa vám žiada.
Treba si však uvedomiť, že pri opakovanom používaní na celých dĺžkach vlasov sa farba vrství a tým vytvára tmavšie odtiene. Ak si neželáte, aby Vám farba vlasov tmavla, odporúčame nanášať iba na odrasty.


 FARBA MI VÔBEC NECHYTILA ALEBO CHYTILA VEĽMI SLABO. ČO MÁM ROBIŤ?

V prípade, že sa nanáša prírodná farba na veľmi svetlé vlasy (blond alebo šediny), môže sa stať, že v niektorých prípadoch nechytí dostatočne. Pre ideálne zafarbenie na svetlých vlasoch odporúčame čistú hennu (medenú) nechať pred aplikáciou odstáť aspoň jednu hodinku.


MÔŽE SA HENNA POUŽIŤ V KOMBINÁCII S CHEMICKÝMI FARBAMI NA VLASY?

Áno aj nie. Čistá henna (medená) sa môže bez obáv kombinovať s chemickými farbami, a to aj nanášat na chemicky farbené vlasy ako aj nanášať chemické farby na hennou farbené vlasy.
Pozor, ak však hennová zmes obsahuje indigo (tzn. Všetky ostatné naše farby na vlasy okrem medenej), neodporúčame používať svetlé chemické farby, peroxid alebo iné zosvetlovače na prírodne farbené vlasy. Výsledkom by mohli byť zelené vlasy.

Okrem tohto upozornenia, odporúčame dodržiavať 2 týždňový rozostup medzi chemickým farbením a prírodným farbením. Na druhej strane máme osobné skúsenosti s použitím peroxidu a okamžitým použitím čistej henny bez neželaného efektu. 


✿ MALI BY SA VLASY UMYŤ PRED NANESENÍM FARBY? A MALI BY BYŤ PRED APLIKÁCIOU SUCHÉ, VYSUŠENÉ UTERÁKOM ALEBO MOKRÉ?

Vlasy nemusia byť čerstvo umyté, ale nemali by byť mastné. Hennu je možné nanášať na suché alebo uterákom vysušené vlasy. Ak vaše vlasy nie sú mastné, môžete ju ihneď naniesť.


✿ ZAFARBÍ TENTO VÝROBOK AJ MOJU POKOŽKU RÚK ČI HLAVY OKOLO VLASOV?

Farba Vám môže zafarbiť pokožku približne na jeden deň, ale potom sa farba zmyje. Týmto škvrnám na pokožke môžete zabrániť tak, že okolo týchto oblastí nanesiete vazelínu a použijete gumové rukavice.


✿ JE BEZPEČNÉ PO TAKOMTO FARBENÍ PLÁVAŤ V BAZÉNE?

Áno, ak po nanesení henny ju poriadne umyjete, potom je bezpečné plávať v bazéne s vlasmi upravenými hennou.