BALENIE A ODOSIELANIE ZÁSIELOK

Balíky sú obvykle odosielané do 24 hodín po obdržaní objednávky. V prípade, že stihnete spraviť objednávku do 12:00 počas pracovného dňa, zásielku Vám expedujeme ešte v rovnaký deň.

V predsviatočnom a z časti po sviatočnom čase treba rátať s predĺžením doby doručovania z dôvodu väčšieho množstva objednávok.  

Zásielky sú dodávané prostredníctvom slovenskej pošty, kuriéra GLS alebo prepravy na odberné miesto Packety. Bezohľadu na vybraný spôsob doručenia Vám bude zaslaný odkaz na sledovanie pohybu zásielky.

Pri balení budeme dbať na to, aby boli krehké veci zabalené a ochránené pred rozbitím. Snažime sa pri balení minimalizovať odpad a používať ekologické obalové a výplňové materiály.

CENNÍK PREPRAVY

Poplatky za prepravu sú konečné, uvádzané s DPH a zahŕňajú manipuláciu a balné, a náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú fixne stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od zvoleného spôsobu doručenia, spôsobu platby a celkovej veľkosti objednávky. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlásť. 


  POŠTOVNÉ A BALNÉ
(PLATBA ONLINE)
POŠTOVNÉ A BALNÉ
(PLATBA NA DOBIERKU)

SLOVENSKÁ POŠTA
DO 30€


3,70€


4,40€
30€ A VIAC ZADARMO ZADARMO

KURIÉRSKA SPOLOČNOSŤ
DO 30€


3,70€


4,40€
30€ A VIAC ZADARMO ZADARMO

ODBERNÉ MIESTO PACKETA
DO 30€


2€


2,70€
30€ A VIAC ZADARMO ZADARMO


Poštovné pre veľkoodberateľov sa riadi podľa aktuálneho cenníka pre VO.